Reklama

1587 przypadków koronawirusa w Polsce i 54 w Podlaskiem! To druga fala?

25/09/2020 10:33

Aż 1587 przypadków koronawirusa odnotowano minionej doby w Polsce. To nowy rekord od początu pandemii. W województwie podlaskim odnotowano aż 54 nowe przypadki. Wśród chorych są mieszkańcy Łomży i powiatu łomzyńskiego

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięćdziesięciu czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • mężczyzna z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu siemiatyckiego, hospitalizacja,
  • kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizacja,
  • pięć kobiet z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • dwunastu mężczyzn z powiatu białostockiego, hospitalizacja,
  • trzy kobiety z powiatu białostockiego, hospitalizacja,
  • trzech mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna z Białegostoku, hospitalizacja,
  • trzy kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, hospitalizacja,
  • mężczyzna z powiatu kolneńskiego, hospitalizacja,
  • mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa,
  • dwie kobiety z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu zambrowskiego, hospitalizacja,
  • dwóch mężczyzn z Łomży, izolacja domowa,
  • kobieta z Łomży, izolacja domowa,
  • sześciu mężczyzn z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • trzy kobiety z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna z Suwałk, hospitalizacja,
  • kobieta z Suwałk, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu augustowskiego, hospitalizacja,
  • kobieta z powiatu monieckiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu monieckiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1740 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych 9 osób (w sumie 1253): kobieta i mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, mężczyzna i kobieta z powiatu łomżyńskiego, cztery kobiety z powiatu augustowskiego oraz kobieta z powiatu grajewskiego.

Reklama

Koronawirus w Polsce

"Mamy 1587 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus" - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. To nowy rekord. Najwięcej przypadków odnotowano w województwac: mazowieckim (295), małopolskim (241), kujawsko-pomorskim (162). Zmarły23 osoby. Liczba zakażonych koronawirusem: 84 396/2 392 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości