Do 5 lat pozbawienia wolności grozi młodej ekspedientce z powiatu kolneńskiego, która regularnie okradała swoją pracodawczynię.
Kolneńscy kryminalni otrzymali zgłoszenie o szeregu kradzieży, do których doszło w jednym ze sklepów w Kolnie.
- Z relacji zgłaszającej wynikało, że stażystka pracująca w jej sklepie, przez blisko 5 miesięcy regularnie ją okradała. Początkowo, gdy ze sklepowej kasy zniknęły pieniądze pracodawczyni przeprowadziła z 20-latką rozmowę. Po tym, dziewczyna uregulowała należność i dostała od "szefowej" drugą szansę. Jednak jej nie wykorzystała. Kiedy ze sklepowych półek zaczęły ginąć papierosy, słodycze i inne artykuły spożywcze, właścicielka postanowiła zgłosić całą sprawę policjantom. Pokrzywdzona oszacowała straty na ponad 1000 złotych.
Reklama
Mieszkanka powiatu kolneńskiego usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KPP Kolno