Reklama

206 nowych zakażeń w Podlaskiem

26/10/2020 10:45

W ciągu minionej doby odnotowano 10 241 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. W tej grupie jest 206 osób z województwa podlaskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwustu sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • 62 osoby z Łomży - 58 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 43 osoby z Białegostoku w izolacji domowej,
  • 18 osób z pow. bielskiego - 15 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane,
  • 17 osób z pow. białostockiego - 12 w izolacji domowej, 5 w izolacji w DPS,
  • 15 osób z pow. łomżyńskiego - 13 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 1 w izolacji w DPS,
  • 15 osób z pow. wysokomazowieckiego w izolacji domowej,
  • 15 osób z pow. zambrowskiego w izolacji domowej,
  • 13 osób z pow. augustowskiego w izolacji domowej,
  • 4 osoby z pow. siemiatyckiego - 2 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 4 osoby z pow. kolneńskiego - 3 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 6181 potwierdzonych  przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory 1947 osób.

Koronawirus w Polsce

Mamy 10 241 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - informuje dziś Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej zakażeń odnotowano w województwach: mazowieckiego (1654), małopolskiego (1144), śląskiego (1002). Z powodu COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 38 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 263 929/4483 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości