O 27 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych jest starsza kobieta z Łomży i młody mężczyzna z powiatu łomżyńsiego. W województwie jest nowe ognisko choroby. To Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1509 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych siedem osób (w sumie 1129): młody mężczyzna i starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, młoda kobieta z Łomży, starszy mężczyzna z powiatu zambrowskiego, starsza kobieta z powiatu hajnowskiego, starsza kobieta i młody mężczyzna z powiatu sokólskiego.
Liczba zakażonych koronawirusem: 75 734 /2 237 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).