Reklama

212 nowych przypadków zakażenia koronowirusem w Podlaskiem

25/10/2020 11:17

11 742 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce odnotowało w ciągu ostatniej doby. Z powodu Covid-19 zmarło łącznie 87 osób. 83 z nich miało choroby współistniejące. W Podlaskiem wykryto 212 nowych przypadków zakażenia koronowirusem.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwustu dwunastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • 50 osób z Łomży - 45 w izolacji domowej, 5 hospitalizowanych,
  • 43 osoby z Suwałk - 39 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 21 osób z powiatu zambrowskiego w izolacji domowej,
  • 21 osób z powiatu sejneńskiego – 19 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 20 osób z powiatu łomżyńskiego - 16 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 12 osób z powiatu sokólskiego – 10 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 10 osób z powiatu suwalskiego - 6 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 9 osób z powiatu augustowskiego w izolacji domowej,
  • 8 osób z powiatu wysokomazowieckiego w izolacji domowej,
  • 6 osób z powiatu kolneńskiego – 2 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 5 osób z powiatu grajewskiego - 3 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 5 osób z Białegostoku w izolacji domowej,
  • 1 osoba z powiatu białostockiego w izolacji domowej,
  • 1 osoba z powiatu monieckiego w izolacji domowej.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 5975 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

W szpitalach przebywa obecnie 11 887 pacjentów. 947 z nich jest podłączonych do respiratorów. Wykonano ponad 53,5 tys. testów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama