Reklama

32 osoby próbowały nielegalnie przekroczyć granicę

05/01/2022 09:09

Minionej doby polsko-białoruską granicę próbowały nielegalnie przekroczyć 32 osoby – podaje Straż Graniczna.

Na odcinku ochranianym przez placówkę SG w Michałowie zatrzymano 3 obywateli Indii, którzy na polską stronę przedostali się pieszo przez rzekę Świsłocz. Na odcinku placówki w Bobrownikach 4 obywateli Iraku przepłynęło Świsłocz na pontonie.

Do siłowej próby przekroczenia granicy doszło na odcinku ochranianym przez placówkę w Czeremsze. Tam granicę forsowało 11 osób.

W 2021 r. polsko-białoruską granicę próbowano nielegalnie przekroczyć 39,7 tys. razy. Do 1,7 tys. takich przypadków doszło w grudniu.,

Reklama

zdj. SG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości