Reklama

76 przypadków koronawirusa w Podlaskiem. Kolejny rekord i nowe zakażenia w naszym regionie

26/09/2020 10:41

Aż 76 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa odnotowano w ciągu minionej doby w województwie podlaskim. To nowy rekord. Wśród chorych jest 5 osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego. W Polsce nowych przypadków odnotowano 1584.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemdziesięciu sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta z powiatu augustowskiego, hospitalizacja,
  • mężczyzna z powiatu zambrowskiego, hospitalizacja,
  • dwie kobiety z powiatu zambrowskiego, hospitalizacja,
  • dwie kobiety z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizacja,
  • dwóch mężczyzn z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • dwie kobiety z Łomży, izolacja domowa,
  • kobieta z Łomży, hospitalizacja,
  • kobieta z powiatu siemiatyckiego, hospitalizacja,
  • kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizacja,
  • mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu sokólskiego, hospitalizacja,
  • mężczyzna z powiatu sokólskiego, hospitalizacja,
  • sześć kobiet z powiatu białostockiego, hospitalizacja,
  • trzynaście kobiet z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • czterech mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • siedmiu mężczyzn z powiatu białostockiego, hospitalizacja,
  • czterech mężczyzn z Białegostoku, hospitalizacja,
  • siedem kobiet z Białegostoku, hospitalizacja,
  • sześciu mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dziewięć kobiet z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dwóch mężczyzn z powiatu suwalskiego, izolacja domowa,
  • kobieta z Suwałk, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1816 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiały kolejne 52 osoby (w sumie 1305): 17 mężczyzn i 9 kobiet z Białegostoku, 6 mężczyzn i 8 kobiet z powiatu białostockiego, 2 mężczyzn i kobieta z powiatu kolneńskiego, mężczyzna z powiatu sokólskiego, 5 kobiet i 3 mężczyzn z powiatu augustowskiego. 

Reklama

Kolejny zgon

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnym zgonie z powodu COVID-19. Zmarła 81-letnia mieszkanka powiatu augustowskiego. Była hospitalizowana w Augustowie, miała choroby współistniejące.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 1584 nowych przypadkach koronawirusa. Najwięcej w województwach: małopolskim (259), wielkopolskim (167), kujawsko-pomorskim (166). Zmarły 32 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem: 85 980/2 424 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości