Reklama

Wybuch gazu na Moniuszki! [NOWE VIDEO i FOTO]

14/12/2018 07:56

Tuż przed godz. 8:00 rano w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Moniuszki 6 doszło do wybuchu gazu. Na miejscu pracują służby. W momencie wybuchu w lokalu przebywały trzy osoby, poszkodowany starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Jak udało nam się ustalić, w mieszkaniu podczas wybuchu przebywały trzy osoby. Poszkodowany starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala. Ewakuowano całą klatkę. Na miejscu podstawiono autobus MPK aby ewakuowani mieszkańcy mogli się ogrzać.

Działania cały czas trwają.

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje zastępca komendanta PSP w Łomży brygadier Grzegorz Wilczyński, w wybuchu gazu poszkodowane zostały dwie starsze osoby. 

[AKTUALIZACJA 12:43] W nowym video zamieściliśmy relację zastępcy komendanta PSP w Łomży brygadiera Grzegorza Wilczyńskiego oraz relacje świadków zdarzenia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama