W wielu miejscach Łomży prawdopodobnie nie ma dostępu do wody. O awarii poinformowali nas Czytelnicy m.in. z centrum miasta i osiedla Medyk.
Mieszkańcy Łomży zaopatrywani są w wodę pochodzącą ze studni głębinowych z ujęć Rybaki i Podgórze. Awaria nastąpiła na tym drugim i jak udało nam się ustalić, przyczyną było zawieszenie się systemu.
Z przekazanych nam informacji wynika, że pracownicy MPWiK dotarli już na miejsce, a usterka okazała się niegroźna. W ciągu około 30 minut mają zostać włączone pompy, które ponownie będą dostarczały wodę do kranów w łomżyńskich mieszkaniach.