Reklama

Awaria sieci wodociągowej w Łomży

12/07/2021 15:39

W wielu miejscach Łomży prawdopodobnie nie ma dostępu do wody. O awarii poinformowali nas Czytelnicy m.in. z centrum miasta i osiedla Medyk.

Mieszkańcy Łomży zaopatrywani są w wodę pochodzącą ze studni głębinowych z ujęć Rybaki i Podgórze. Awaria nastąpiła na tym drugim i jak udało nam się ustalić, przyczyną było zawieszenie się systemu.

Z przekazanych nam informacji wynika, że pracownicy MPWiK  dotarli już na miejsce, a usterka okazała się niegroźna. W ciągu około 30 minut mają zostać włączone pompy, które ponownie będą dostarczały wodę do kranów w łomżyńskich mieszkaniach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama