W rejonie ul. Strażackiej i Pułaskiego doszło do awarii sieci wodociągowej. Ma ona zostać usunięta do południa.
Do awarii doszło z powodu uszkodzenia sieci wodociągowej przez zewnętrzną firmę wykonawczą – informuje MPWiK. W rejonie ul. Strsżackiej i Pułaskiego wystąpiła konieczność czasowej przerwy w dostawie wody. Awaria powinna zostać usunięta do godz. 12:00. MPWiK nie podjął decyzji o ustawieniu zastępczego punktu poboru wody.
