Reklama

Będzie ślisko! IMGW ostrzega

17/01/2022 10:33

IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia przed oblodzeniem. Na drogach i chodnikach będzie ślisko. Nawierzchnia zamarznie po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed oblodzeniem. 

Zjawisko będzie nam towarzyszyło przez cały poniedziałek (17.01), do wtorkowego (18.01) poranka. 

- Prognozuje się miejscami zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -5°C - informuje Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk IMGW-PIB.

Reklama

Jest to ostrzeżenie I stopnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości