Już w najbliższy wtorek 2 maja na Starym Rynku odbędzie się "Biało-Czerwony Piknik Rodzinny". Program przewiduje wiele atrakcji m.in. animacje dla dzieci, strefę sportową, malowanie twarzy czy koncert patriotyczny.
2 maja odbędzie się "Biało-Czerwony Piknik Rodzinny". Na wydarzenie zaprasza prezydent Mariusz Chrzanowski oraz płk Paweł Gałazka, dowódca Garnizonu Łomża. Współorganizatorem pikniku rodzinnego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych.
Poniżej szczegółowy program obchodów Dnia Flagi:
godz. 15:00 uroczyste podniesienie flagi Rzeczypospolitej Polskiej i odśpiewanie hymnu narodowego
godz. 15:00-19:00 ↓
godz. 16:00 koncert zespołu artystycznego 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego "My z Łomży” i przyjaciół
Zobacz również ↓

źródło: Urząd Miejski w Łomży
źródło zdj. głównego: Urząd Miejski w Łomży