Reklama

Chciał kupić ciężarówkę. Stracił pieniądze

21/09/2022 13:24

47-letni mężczyzna postanowił kupić przez internet samochód ciężarowy. Wpłacił zaliczkę, ale mercedes do niego nie trafił. Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego stracił ponad 17 tysięcy złotych.

Mężczyzna zainteresował się internetowym ogłoszeniem o sprzedaży samochodu ciężarowego. Pojazd był wystawiony za 70 tysięcy złotych i znajdował się poza granicami kraju. 

- Po telefonicznej rozmowie ze sprzedającym 47-latek postanowił kupić mercedesa. Na podane konto mężczyzna wpłacił zaliczkę w kwocie ponad 17 tysięcy złotych. Po telefonicznym potwierdzeniu transakcji finansowej kontakt ze sprzedającym się urwał. Mężczyzna nie mógł dodzwonić się do sprzedającego, nie mógł też wysłać do niego korespondencji. 47-latek zauważył też, że oferta sprzedaży mercedesa, którego zamierzał kupić, „zniknęła” z sieci - informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem.

Reklama

47-latek zorientował się, że padł ofiarą oszustwa. O sprawie powiadomił policję.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości