Reklama

Chciał kupić pellet przez internet. Stracił 600 zł

17/10/2022 12:46

35-latek zamówił przez internet 5 ton pelletu. Strona już nie istnieje. Podobnie jak rozpłynęła się zaliczka w wysokości 600 zł.

Do łomżyńskich policjantów zgłosił się mężczyzna, który został oszukany podczas zakupu opału przez internet.

- Z jego relacji wynikało, że na jednym z portali internetowych znalazł ofertę sprzedaży pelletu. 35-latek zamówił 5 ton węgla. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego wpłacił blisko 600 złotych zaliczki na podany numer rachunku bankowego. Gdy po kilku dniach nie otrzymał zamówionego węgla, postanowił nawiązać kontakt ze sprzedawcą. W słuchawce telefonu usłyszał, że padł ofiarą oszusta, ponieważ rozmówca nic nie sprzedawał, a strona na której dokonał zakupu już nie istnieje - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

Funkcjonariusze przypominają o sprawdzaniu opinii o sprzedawcach. Przypominają, że zapłacić za towar możemy również bezpośrednio podczas jego odbioru - szczególnie, kiedy chodzi o dużą kwotę. 

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości