Reklama

Co z trzecim zastępcą dyrektora łomżyńskiego szpitala?

07/06/2021 14:35

Do 4 czerwca można było zgłaszać się do konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora szpitala ds. eksploatacyjno-technicznych. Po raz kolejny wpłynęła tylko jedna oferta. Trzeciego konkursu może już nie być.

Pierwszy konkurs  na stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych został ogłoszony 10 maja. Wśród wymagań stawianych kandydatom mogliśmy znaleźć m.in. wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku oraz 5 lat stażu pracy w zawodzie. Preferowane były osoby, które zdobyły wykształcenie wyższe o profilu technicznym, dyplom ukończenia studium podyplomowego w zakresie zarządzania, menedżerskim lub podobnym i mogą udokumentować co najmniej 5 lat stażu pracy na stanowiskach kierowniczych.

Pierwszy konkurs nie został rozstrzygnięty -  do szpitala wpłynęła tylko jedna oferta. Niedługo później dyrektor zdecydował się ogłosić drugi konkurs - zainteresowani kandydaci mogli składać swoje oferty do 4 czerwca. Z informacji przekazanych nam przez Jolantę Gryc ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wynika, że tym razem również wpłynęła tylko jedna oferta. Czy zostanie ogłoszony trzeci konkurs?

Reklama

- Zgodnie z ustawą o działalności leczniczej, nie ma obowiązku ogłaszania kolejnego konkursu -  tłumaczy nam Jolanta Gryc.

W obecnej sytuacji dyrektor może zawrzeć umowę o pracę lub cywilnoprawną po wcześniejszym zasięgnięciu opinii komisji konkursowej. Aktualnie nie wiadomo, jaka decyzja zostanie podjęta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości