W następnym tygodniu planowane jest zamknięcie dopływu wody na odcinku od ul. Sikorskiego do al. Piłsudskiego w Łomży. Przez kilka godzin wody nie będzie m.in. w Galerii Veneda, stacji paliw Orlen i kilku blokach. Na osiedlu przy ul. Ks. Anny, Kamiennej, Ks. Janusza i os. Górka Zawadzka mogą wystąpić zakłócenia w dostawie i pogorszenie jakości dostarczanej wody.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży poinformowało dziś, że na zlecenie zewnętrznej firmy instalacyjnej wykonującej prace związane z przebudową magistrali wodociągowej przy ul. Zawadzkiej w Łomży, spółka dokona zamknięcia dopływu wody na odcinku od ul. Sikorskiego do al. Piłsudskiego w Łomży.
Przerwa w dopływie wody ma wystąpić 25 sierpnia w godz. 8:00 - 16:00. Będzie ona dotyczyła budynków:
"Dodatkowo informujemy, że mogą wystąpić zakłócenia w dostawie oraz pogorszenie jakości dostarczanej wody na osiedlu przy ul. Ks. Anny, Kamiennej, Ks. Janusza i os. Górka Zawadzka w Łomży. Zastępczy punkt poboru wody udostępniony będzie na parkingu przed budynkiem przy ul. Ks. Anny 3 w Łomży. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy" - czytamy w komunikacie