Reklama

Część miasta będzie bez wody. Powodem przebudowa magistrali

18/08/2020 13:33

W następnym tygodniu planowane jest zamknięcie dopływu wody na odcinku od ul. Sikorskiego do al. Piłsudskiego w Łomży. Przez kilka godzin wody nie będzie m.in. w Galerii Veneda, stacji paliw Orlen i kilku blokach. Na osiedlu przy ul. Ks. Anny, Kamiennej, Ks. Janusza i os. Górka Zawadzka mogą wystąpić zakłócenia w dostawie i pogorszenie jakości dostarczanej wody.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży poinformowało dziś, że na zlecenie zewnętrznej firmy instalacyjnej wykonującej prace związane z przebudową magistrali wodociągowej przy ul. Zawadzkiej w Łomży, spółka dokona zamknięcia dopływu wody na odcinku od ul. Sikorskiego do al. Piłsudskiego w Łomży.

Przerwa w dopływie wody ma wystąpić 25 sierpnia w godz. 8:00 - 16:00. Będzie ona dotyczyła budynków:

  • Ks. Anny 3, 7, 9
  • pawilon handlowy przy ul. Zawadzkiej 27
  • Centrum Handlowe Galeria Veneda
  • stacja paliw PKN Orlen przy ul. Zawadzkiej 40
  • szalet miejski w Parku Jana Pawła II

"Dodatkowo informujemy, że mogą wystąpić zakłócenia w dostawie oraz pogorszenie jakości dostarczanej wody na osiedlu przy ul. Ks. Anny, Kamiennej, Ks. Janusza i os. Górka Zawadzka w Łomży. Zastępczy punkt poboru wody udostępniony będzie na parkingu przed budynkiem przy ul. Ks. Anny 3 w Łomży. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy" - czytamy w komunikacie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama