Na łyżwach można nie tylko jeździć. ale także... tańczyć. 14 lutego MOSiR organizuje kolejną edycję imprezy pn. DISCO Lodowisko. To jednocześnie okazja do dobrej zabawy i celebracji święta zakochanych.
Dyskoteka na łyżwach zaplanowana jest w piątek (14.02) w godz. 18.50-19.40 oraz w godz. 20.10-21.00. Uczestnictwo w imprezie DISCO Lodowisko nie wymaga dodatkowych opłat. Wystarczy nabyć standardowy bilet wejścia na wybraną godzinę.
O oświetlenie i nagłośnienie zadba Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych, za to MOSiR zadba podczas przerwy technicznej o jakość lodu.
