Reklama

Gmina Jedwabne otrzymała prezent

05/01/2022 15:02

Urząd Miejski w Jedwabnem otrzymał samochód. Pojazd został nieodpłatnie przekazany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Urzędnicy z Jedwabnego podają, że do tej pory załatwianie spraw służbowych wymagało używania aut prywatnych.

"Samochód posłuży w realizacji zadań publicznych i usprawni poruszanie się po terenie całej gminy. Będzie w szczególny sposób wykorzystany przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej do pracy na rzecz starszych mieszkańców naszej gminy" - czytamy w komunikacie UM w Jedwabnem.

 zdj. gmina Jedwabne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości