Urząd Miejski w Jedwabnem otrzymał samochód. Pojazd został nieodpłatnie przekazany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.
Urzędnicy z Jedwabnego podają, że do tej pory załatwianie spraw służbowych wymagało używania aut prywatnych.
"Samochód posłuży w realizacji zadań publicznych i usprawni poruszanie się po terenie całej gminy. Będzie w szczególny sposób wykorzystany przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej do pracy na rzecz starszych mieszkańców naszej gminy" - czytamy w komunikacie UM w Jedwabnem.
zdj. gmina Jedwabne