Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży kolejny raz dołączyła do akcji Fundacji Dbam o Mój Z@sięg "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 3". Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.
Dlatego MBP w Łomży rozdaje bezpłatnie kartki świąteczne, które wraz z życzeniami można przesłać najbliższym albo wręczyć osobom samotnym, sąsiadom. Biblioteka zaprasza wszystkich zainteresowanych okazaniem serca i życzliwej pamięci w przedświątecznym czasie.
DLACZEGO WYSYŁANIE KARTEK JEST WAŻNE:
POWODY DLA KTÓRYCH MBP REALIZUJE KAMPANIĘ:
Więcej szczegółów na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży
Źródło: nadesłane