Reklama

Jak grać w Lotto, to w Ostrołęce

06/11/2015 13:24

Choć Łomżę w ostatnich latach omijają wysokie wygrane w Lotto to okazuje się, że szczęście krąży całkiem niedaleko. Wczorajsze losowanie przyniosło bowiem gwarantowany milion złotych szczęściarzowi z Ostrołęki. Czy teraz łomżyniacy tam będą "puszczać" swoje kupony?

Milion złotych w Lotto Plus padło wczoraj na kupon złożony w kolekturze przy ul. Kopernika w Ostrołęce. To już trzecia "szóstka" wylosowana u naszych sąsiadów w ostatnich kilku latach.

Gracz, który odwiedził kolekturę przy ulicy Kopernika 7a zawarł pięć zakładów w Lotto Plus, z czego jeden okazał się warty aż 1 000 000 zł! Szczęśliwe liczby grający skreślił samodzielnie, a były to: 3, 5, 8, 15, 17 i 35.

Województwo podlaskie nie jest zbyt szczęśliwe w tym roku dla miłośników gier liczbowych. Na "mapie milionerów" dostępnej na stronie Lotto, oprócz Suwałk, nasz region stanowi prawdziwą "białą plamę", choć w kolorze niebieskim. Co ciekawe, w ubiegłym roku w Suwałkach również padła wygrana, a oprócz Suwałk jeszcze tylko w Białymstoku. "Mapa milionerów" na stronie Lotto pokazuje dane od 1996 roku i w tym okresie nie występuje na niej Łomża. Najwięcej "lottomilionerów" znajdziemy natomiast na Górnym Śląsku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama