Reklama

Jeden dzień, dwie awarie. W Łomży nadal nie ma prądu

02/09/2021 11:30

Jeszcze przez godzinę mają w Łomży potrwać utrudnienia związane z brakiem prądu. To pokłosie dwóch awarii.

W czwartek (2.09) Łomża zmaga się z brakiem prądu. Do pierwszej awarii doszło ok. godz. 8:40. Została ona usunięta po około 30 minutach. Przyczyną były problemy w stacji transformatorowej. Teraz z kolei trwa druga awaria. Doszło do niej na dwóch liniach. Jak poinformowała Agnieszka Bajerska z białostockiego oddziału biura prasowego PGE Dystrybucja, jest ona związana z pierwszym zdarzeniem, ale nie wiadomo, dlaczego się pojawiła. 

Przerwy w dostawie prądu mają potrwać jeszcze do godziny. Problemy z energią dotyczą ulic: Księżnej Anny, Księcia Janusza, Alei Legionów, Mazowieckiej, Rycerskiej, Wyszyńskiego.

Reklama

[AKTUALIZACJA]

Doszło do uszkodzenia kabli. Przyczyną było zbyt duże napięcie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości