We wtorek (27.10) kobiety ponownie zaprotestują przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. ustawy aborcyjnej. To już kolejna tego typu akcja w naszym mieście.
"Dziś (27.10) znowu o 19:00 będziemy spacerować ulicami Łomży! Nie stoimy obojętnie wobec ograniczania Naszych praw! Chcemy odzyskać wybór, który miałyśmy do tej pory" - czytamy w sieci.
Manifestanci ponownie mają spacerować ulicami centrum miasta, by o godz. 20:00 udać się na Muszlę Koncertową i "odpalić płomień sprzeciwu".