Kolejne osoby z naszego regionu pokonały koronawirusa. To starszy mężczyzna z Łomży i starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego. Jednocześnie BIuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiało kolejnych sześć osób w regionie (w sumie 32). To: młoda kobieta, kobieta w sile wieku i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, starszy mężczyzna z Łomży, mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego oraz starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego.
W sumie w województwie podlaskim mamy 278 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 7918/314 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Łącznie Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o 19 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie. Niestety, w porannym komunikacie poinformowano też o trzecim potwierdzonym przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim.