Reklama

Kolejni ozdrowieńcy z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Najnowszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego

16/04/2020 17:48

Kolejne osoby z naszego regionu pokonały koronawirusa. To starszy mężczyzna z Łomży i starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego. Jednocześnie BIuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·         Starszy mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • ·         Młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • ·         Starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·         Kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·         Kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa

Wyzdrowiało kolejnych sześć osób w regionie (w sumie 32). To: młoda kobieta, kobieta w sile wieku i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, starszy mężczyzna z Łomży, mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego oraz starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego.

W sumie w województwie podlaskim mamy 278 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 7918/314 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Łącznie Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o 19 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie. Niestety, w porannym komunikacie poinformowano też o trzecim potwierdzonym przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości