Reklama

Koronawirus: 10 nowych przypadków w Podlaskiem

17/04/2020 10:03

O 10 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. W sumie w naszym województwie mamy 288 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·       mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • ·       mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       trzy młode kobiety z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       dziecko z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·       młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·       dziecko z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim mamy 288 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 8214/318 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W regionie wyzdrowiały dotąd 32 osoby. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości