Reklama

Koronawirus w Łomży i w regionie. Są nowe dane!

12/11/2020 11:42

O 22683 nowych przypadkach koronawirusa poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. W ciągu minionej doby w Łomży i powiecie łomżyńskim odnotowano jedynie 16 nowych przypadków.

W ciągu ostatniej doby Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży odnotowała 16 nowych przypadków koronawirusa. To 13 osób z Łomży i 3 z powiatu łomżyńskiego. Na kwarantannie przebywają obecnie 1794 osoby (1173 - Łomża, 621 - powiat).

Wczoraj łomżyński sanepid odnotował 59 nowych przypadków zakażenia (40 - Łomża, 19 - powiat). Dwie osoby z tego grona są hospitalizowane.  Nie odnotoano ozdrowieńców i nowych zgonów. 

Koronawirus w Polsce

Reklama

Mamy 22 683 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskim (3911), wielkopolskim (2232), małopolskim (2132). Z powodu COVID-19 zmarły 52 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 223 osoby. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 641 496/9 080 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dane z województwa

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciuset sześćdziesięciu dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

Reklama
  • 339 osób z Białegostoku, w tym 6 hospitalizowanych, 1 w izolatorium,
  • 149 osób z pow. białostockiego, w tym 2 hospitalizowane,
  • 94 osoby z Suwałk, w tym 4 hospitalizowane,
  • 55 osób z pow. augustowskiego, w tym 5 hospitalizowanych,
  • 43 osoby z pow. suwalskiego, w tym 2 hospitalizowane,
  • 40 osób z Łomży, w tym 1 hospitalizowana,
  • 37 osób z pow. sokólskiego, w tym 8 hospitalizowanych,
  • 34 osoby z pow. hajnowskiego, w tym 5 hospitalizowanych,
  • 28 osób z pow. siemiatyckiego, w tym 4 hospitalizowane,
  • 25 osób z pow. bielskiego, w tym 1 hospitalizowana,
  • 19 osób z pow. łomżyńskiego, w tym 1 hospitalizowana,
  • 19 osób z pow. zambrowskiego, w tym 1 hospitalizowana,
  • 19 osób z pow. monieckiego, w tym 5 hospitalizowanych,
  • 16 osób z pow. sejneńskiego, w tym 3 hospitalizowane,
  • 14 osób z pow. wysokomazowieckiego, w tym 4 hospitalizowane,
  • 12 osób z pow. kolneńskiego.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 16819 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych 271 osób (w sumie 4256): 77 z pow. bielskiego, 69 z pow. wysokomazowieckiego, 59 z pow. sejneńskiego, 35 z Białegostoku, 30 z pow. białostockiego, 1 z pow. hajnowskiego.

Kolejne zgony:

  • To mężczyzna w wieku 79 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 49 lat, mieszkanka Białegostoku. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 84 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 71 lat, mieszkanka Białegostoku. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 77 lat, mieszkaniec Białegostoku. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 74 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Augustowie. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 89 lat, mieszkanka powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miała choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 82 lat, mieszkanka Białegostoku. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 52 lat, mieszkaniec Hajnówki. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 86 lat, mieszkaniec Augustowa, hospitalizowany w Szpitalu w Augustowie. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 91 lat, mieszkanka powiatu sejneńskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Sejnach. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 76 lat, mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Miał choroby współistniejące.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama