Reklama

Koronawirus w Podlaskiem. 15 przypadków i 1 zgon

18/09/2020 12:05

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o piętnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • trzy młode kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • trzy kobiety w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w Szpitalu MSWiA w Białymstoku.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1547 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały kolejne cztery osoby (w sumie 1136): trzy kobiety w sile wieku z powiatu augustowskiego i kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował jednocześnie o trzydziestym ósmym przypadku zgonu z powodu COVID-19 w Podlaskiem

"To mężczyzna w wieku 82 lat, mieszkaniec powiatu augustowskiego. Miał choroby współistniejące." - czytamy w komunikacie. 

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości