O 517 nowych przypadkach koronawirusa informują dziś Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. W Polsce odnotowano 23 975 nowych przypadków.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciuset siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 20637 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne 393 osoby (w sumie 7357): 166 z Białegostoku, 86 z pow. białostockiego, 70 z pow. kolneńskiego, 43 z pow. augustowskiego, 15 z pow. siemiatyckiego, 13 z pow. sokólskiego.
Kolejne zgony:
Koronawirus w Polsce
Mamy 23 975 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - informuje dziś Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskim (4377), mazowieckim(3041), wielkopolskim (2153). Z powodu COVID-19 zmarły 124 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 513 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 796 798/ 12 088 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży nie przekazuje już aktualnych danych dot. sytuacji epidemiologicznej w Łomży i powiecie.