PSSE w Łomży informuje o śmierci trzech starszych kobiet z Łomży, które były zakażone koronawirusem.
Według danych łomżyńskiego sanepidu w ciągu minionej doby odnotnowano 33 nowe zakażenia (23 - Łomża, 10 - powiat), z czego 2 osoby są hospitalizowane. W kwarantannie przebywa obecnie 1263 osób (883 - Łomża, 380 - powiat).
Julia Gulanowska z PSSE w Łomży informuje o śmierci 3 starszych kobiet z Łomży. Dane te nie zostały jeszcze uwzględnione w statystykach wojewódzkich, które opublikowaliśmy wcześniej. Prawdopodobnie w statystykach pojawią się w najbliższym czasie.