Reklama

Kto "zgubił" dwa kucyki? Strażnicy miejscy szukają właściciela [FOTO][AKTUALIZACJA]

20/05/2021 16:01

Takie interwencje prawdopodobnie nie zdarzają się zbyt często. Łomżyńscy strażnicy miejscy szukają właściciela dwóch kucyków, które postanowiły pobiegać po ul. Kazimierza Wielkiego w Łomży.

"Dziś około godz. 15.00 zostały "zabezpieczone" biegające po ul. Kazimierza Wielkiego dwa kucyki. Zwierzęta stwarzały realne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym - wbiegając przed nadjeżdżające pojazdy. Właściciel poszukiwany.' - czytamy na profilu Straży Miejskiej.

Właściciel powinien skontaktować się z pracownikami Straży Miejskiej w Łomży.

[AKTUALIZACJA] Straż Miejska przekazała, że kucyki bezpiecznie wróciły do domu. Właściciel zgłosił się w godzinach wieczornych. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości