Takie interwencje prawdopodobnie nie zdarzają się zbyt często. Łomżyńscy strażnicy miejscy szukają właściciela dwóch kucyków, które postanowiły pobiegać po ul. Kazimierza Wielkiego w Łomży.
"Dziś około godz. 15.00 zostały "zabezpieczone" biegające po ul. Kazimierza Wielkiego dwa kucyki. Zwierzęta stwarzały realne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym - wbiegając przed nadjeżdżające pojazdy. Właściciel poszukiwany.' - czytamy na profilu Straży Miejskiej.
Właściciel powinien skontaktować się z pracownikami Straży Miejskiej w Łomży.
[AKTUALIZACJA] Straż Miejska przekazała, że kucyki bezpiecznie wróciły do domu. Właściciel zgłosił się w godzinach wieczornych.