Reklama

Lodowisko w Łomży już otwarte [VIDEO]

21/12/2018 07:01

Czwartek 20 grudnia był pierwszym dniem funkcjonowania miejskiego lodowiska "Biały Orlik". Mieszkańcy, którzy zdecydowali się wybrać na obiekt przy ul. Katyńskiej mogli liczyć na gorącą herbatę, a najmłodsi na słodką niespodziankę. Chętnych nie brakowało, ale łyżew starczyło dla wszystkich.

20 grudnia oficjalnie rozpoczął się kolejny sezon, podczas którego miłośnicy jazdy na lodzie mogą ślizgać się na tafli miejskiego lodowiska. Pierwsze wejście było możliwe już o godz. 13:00, jednak większość mieszkańców zdecydowała się odwiedzić obiekt dopiero wieczorem. Jak zwykle było mnóstwo zabawy, sporo doświadczonych łyżwiarzy i równie dużo początkujących. W nauce najmłodszym mogą pomóc "pingwiny", kaski oraz kamizelki, które Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otrzymał od Kinder Pingui.

Lodowisko pierwotnie miało być otwarte na Mikołajki, jednak uniemożliwiły to liczne nieszczelności w matach chłodzących. Po przekazaniu przez miasto środków finansowych, system chłodzący został wynajęty od zewnętrznej firmy. Pozwliło to uruchomić lodowisko jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości