Reklama

Łomża. 3-letnie dziecko wyszło z domu i poszło do sklepu! W tym czasie nikt się nim nie opiekował

04/10/2022 15:15

​​​​​​​To mogło skończyć się tragedią. Trzyletnie dziecko samo wyszło z domu i poszło do jednego ze sklepów w Łomży. O wszystkim powiadomiona została policja.

Do opisywanej sytuacji doszło w minioną sobotę (1.10). W godzinach wieczornych w jednym z łomżyńskich marketów pojawiło się małe dziecko, którym nikt się nie opiekował. Wezwana została policja.

Jak do tego doszło? Z ustaleń policjantów wynika, że opiekę nad trzyletnim maluchem miał sprawować ojciec, którego akurat… nie było w domu. W tym czasie malec samodzielnie wyszedł do marketu. Na szczęście nie doszło do żadnej tragedii, a dziecko zostało przekazane matce, która przyjechała na miejsce.

Policjanci prowadzą w tej chwili czynności wyjaśniające pod kątem narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia.

Reklama

/zdj. ilustracyjne/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości