Reklama

Łomża. Martwa kobieta w hotelowym pokoju

28/09/2022 11:25

We wtorek po południu w jednym z łomżyńskich hoteli znaleziono ciało kobiety.

We wtorek (27.09) w hotelu przy Al. Legionów w Łomży znaleziono martwą kobietę. Ciało znajdowało się w jednym z pokojów. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15:40. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora - potwierdza Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości