We wtorek po południu w jednym z łomżyńskich hoteli znaleziono ciało kobiety.
We wtorek (27.09) w hotelu przy Al. Legionów w Łomży znaleziono martwą kobietę. Ciało znajdowało się w jednym z pokojów.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15:40. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora - potwierdza Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.