Reklama

Łomża. Spółdzielnie włączą ogrzewanie

08/10/2020 08:21

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców o wznowieniu dostaw ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania. Ciepłe kaloryfery będą mieli również mieszkańcy innych spółdzielni.

Łomżyńskie spółdzielnie mieszkaniowe zgłosiły do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, aby te rozpoczęło już dostawę ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania budynków. Ciepłe kaloryfery mają mieć mieszkańcy ŁSM, "Perspektywy", SBM "Jedność" i MPGKiM.

Z podawanych przez spółdzielnie informacji wynika, że centralne ogrzewanie w zasobach ŁSM uruchomione zostanie od jutra (9.10). Od dzisiaj (8.10) dostawy ciepła mają być wznowione w przypadku SBM "Jedność".

Dzisiejszej nocy stacja w Marianowie odnotowała temperaturę 7,2°C. Według prognozy długoterminowej nocne przymrozki na dobre zagoszczą u nas dopiero w listopadzie, ale w najbliższym czasie mogą zdarzać się przypadki, gdy temperatura spadnie do poziomu od 2 do 3 kresek na plusie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości