Łomża walczy o głosy w ogólnopolskim plebiscycie "Świeć się z Energą". Czy nasze miasto po raz kolejny sięgnie po tytuł świetlnej stolicy województwa podlaskiego? A może tym razem uda się wygrać etap ogólnopolski? Wszystko zależy od internautów.
W każdym z 16 województw wyłoniony zostanie laureat regionalny i finalista, który otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, przeznaczony na cele dobroczynne. Zwycięskie miasto w ogólnopolskim etapie wygra warte 50 tysięcy złotych energooszczędne urządzenia AGD, które z założenia mają pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Do którego miasta trafią nagrody? O tym zdecydują internauci. Etap wojewódzki potrwa do 2 stycznia 2020 roku.
Głosować na Łomżę można TUTAJ.
Przypomnijmy, że Łomża trzykrotnie zajęła już 1. miejsce w wojewódzkim etapie konkursu, a w zeszłym roku gród nad Narwią uplasował się na 3. miejscu w ogólnopolskim finale. Świąteczne iluminacje Łomży można obejrzeć w naszym materiale:
Do głosowania zachęca prezydent Mariusz Chrzanowski. - Z roku na rok pojawiają się nowe elementy świetlne, nasze świąteczne iluminacje są coraz piękniejsze. Zachęcam wszystkich do codziennego, systematycznego oddawania głosów na nasze miasto, dzięki czemu ponownie będziemy mogli wesprzeć naszych najbardziej potrzebujących mieszkańców – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski.