Reklama

Łomża: Zatrzymany alkohol trafił do sanepidu [FOTO]

10/04/2020 13:23

Dziś (10.04) Urząd Skarbowy w Łomży przekazał Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży 65 litrów wysokoprocentowego alkoholu zatrzymanego przez funkcjonariuszy podlaskiej KAS podczas prowadzonych działań kontrolnych.

Kolejną partię 255 litrów alkoholu II US w Białymstoku wspólnie z policjantami z komisariatu policji w Wasilkowie przekazał w czwartek (9.04) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku podkreśla, że przekazany alkohol, którego przepadek na rzecz skarbu państwa orzekł sąd, zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi. Łącznie z poprzednimi partiami, podlaska KAS przekazała dotychczas na potrzeby podlaskich instytucji 852 litry alkoholu zatrzymanego podczas prób przemytu i działań kontrolnych na terenie woj. podlaskiego.

Reklama

fot. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości