Reklama

Łomżyńska Grupa Ratownicza „Nadzieja” walczy o Podlaską Markę

17/11/2021 07:46

27 inicjatyw, produktów i wydarzeń regionalnych powalczy o tytuł Podlaskiej Marki 2020. Wśród nominowanych jest m.in. łomżyńska Grupa Ratownicza „Nadzieja”, która zajmuje obecnie 2. miejsce w internetowym plebiscycie. Internauci mogą głosować do 25 listopada.

W tym roku wpłynęło aż 177 zgłoszeń, z których kapituła konkursu wybrała te najbardziej prestiżowe. Marki walczą o nagrody w 9 kategoriach: Produkt użytkowy, Produkt spożywczy, Inwestycja, Odkrycie, Wydarzenie, Kultura, Społeczeństwo, Biznes, Projekt 4.0.

Od lat Podlaskiej Marce towarzyszy Podlaska Marka Konsumentów, czyli głosowanie, w którym to mieszkańcy wskażą najlepszy podlaski produkt. O poparcie internautów walczy m.in. GR „Nadzieja”. Ratownicy z łomżyńskiej grupy zajmują obecnie 2. miejsce i wyprzedza ich tylko stowarzyszenie Białostocki Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Głosować można również na Miejskie Centrum Przesiadkowo Komunikacyjne.

Reklama

W głosowaniu na Podlaską Markę Konsumentów z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos. Szczegóły znajdują się na stronie podlaskamarka.pl. Wydarzeniem towarzyszącym Podlaskiej Marce Konsumentów jest powołany z myślą o głosujących konkurs „Zdobywaj Nagrody z Podlaską Marką”, w którym nagrody wygrywają internauci oddający głos na swoich faworytów.

Galę finałową konkursu zaplanowano na 16 grudnia. To już 17. edycja przedsięwzięcia. 

zdj. GR Nadzieja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości