Reklama

Maseczki od żołnierzy

12/05/2020 08:04

Kolejne maseczki przygotowane przez żołnierzy 18 Pułku Logistycznego trafiły do Urzędu Miejskiego w Łomży. Zostały one uszyte z fizeliny i gumek zakupionych ze środków miejskiego budżetu. Decyzją władz miasta przekazane zostaną do Domu Pomocy Społecznej oraz łomżyńskiego hospicjum.

Kilkaset masek prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu przekazał płk Paweł Gałązka, dowódca 18. Pułku Logistycznego. W spotkaniu w łomżyńskim Ratuszu uczestniczył również Zbigniew Żujewski, dyrektor oddziału Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie.

Miejscy urzędnicy relacjonują, że w trakcie spotkania poruszono m.in. kwestię zakwaterowania kadry wojska i problemy mieszkaniowe żołnierzy  zaczynających służbę w łomżyńskiej jednostce. Prezydent zadeklarował swoje wsparcie i zapowiedział, że w najbliższym czasie przedstawi swoją propozycję pomocy w tym zakresie. Jednocześnie podziękował wojsku za solidarność i współpracę w przeciwdziałaniu pandemii koronawirusa.

Reklama

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama