206 mieszkańców Łomży powyżej 60. roku życia zapisało się wczoraj (18.10) na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Pierwsze osoby mają zostać zaszczepione w dniach 21-22 października.
Akcja organizowana jest w ramach „Programu szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Łomży po 60 roku życia na lata 2021 – 2022", który został przyjęty podczas sierpniowej sesji Rady Miejskiej Łomży. W wyniku przeprowadzonego konkursu, szczepienia będą odbywały się w Specjalistycznym Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnym przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej sp. z o.o. (ESKULAP), ul. Piłsudskiego 82 w Łomży.
Zapisy od wczoraj odbywają się w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego przy ul. Polnej 16 w Łomży. Szczegółowe informacje mieszkańcy mogą uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia pod nr tel. 86 2156842 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łomży.