Reklama

Mieszkańcy Łomży zapisują się na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

19/10/2021 07:40

206 mieszkańców Łomży powyżej 60. roku życia zapisało się wczoraj (18.10) na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Pierwsze osoby mają zostać zaszczepione w dniach 21-22 października.

Akcja organizowana jest w ramach „Programu szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Łomży po 60 roku życia na lata 2021 – 2022", który został  przyjęty podczas sierpniowej sesji Rady Miejskiej Łomży. W wyniku przeprowadzonego konkursu, szczepienia będą odbywały się w Specjalistycznym Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnym przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej sp. z o.o. (ESKULAP), ul. Piłsudskiego 82 w Łomży.

Zapisy od wczoraj  odbywają się w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego przy ul. Polnej 16 w Łomży. Szczegółowe informacje mieszkańcy mogą uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia pod nr tel. 86 2156842 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łomży.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości