Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z nieznanych przyczyn zdemolował jeden z lokali gastronomicznych w Ostrowi Mazowieckiej. To popularny wśród kierowców bar przy wyjeździe z miasta w kierunku Łomży.
Do zdarzenia doszło dziś rano.
- Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z niewiadomych przyczyn zdemolował budynek. Powybijał szyby oraz dokonał znacznych zniszczeń w środku lokalu - informuje portal ostrowmaz24.pl.
Z uwagi na obrażenia mężczyzna został przewieziony do szpitala.
zdj. ostrowmaz24.pl.