Reklama

Mieszkaniec naszego powiatu zdemolował lokal gastronomiczny

12/09/2022 11:55

Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z nieznanych przyczyn zdemolował jeden z lokali gastronomicznych w Ostrowi Mazowieckiej. To popularny wśród kierowców bar przy wyjeździe z miasta w kierunku Łomży.

Do zdarzenia doszło dziś rano. 

- Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z niewiadomych przyczyn zdemolował budynek. Powybijał szyby oraz dokonał znacznych zniszczeń w środku lokalu - informuje portal ostrowmaz24.pl.

Z uwagi na obrażenia mężczyzna został przewieziony do szpitala.

 zdj. ostrowmaz24.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości