Reklama

Młodzież korzysta już z lodowiska przy ul. Katyńskiej [VIDEO i FOTO]

11/12/2019 15:45

Od wczoraj możemy korzystać z "Białego Orlika", czyli przygotowanego przez MOSiR tradycyjnego miejsca zabawy w sezonie zimowym. Dzisiaj na lodowisku spędzali czas zadowoleni z atrakcji starsi i młodsi uczniowie łomżyńskich szkół. Prezent dla miłośników zimowego szaleństwa zrobiła na pewno pogoda. Nie ma deszczu, a mróz szczypie w uszy!

Wszyscy, którzy dzisiaj pojawią się na orliku mogą liczyć na ciepłą herbatę lub kawę, a najmłodsi otrzymają słodką niespodziankę. W nauce i bezpieczeństwie jazdy najmłodszych pomogą znane już „pingwiny", kaski i kamizelki od Kinder Pingui. Jak co roku wypożyczalnia dysponuje łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

Ceny i godziny tercji dostępne są poniżej:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości