Od jutra łomżyński MOSiR zaprasza na Lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej oraz na Pływalnię przy ulicy Niemcewicza. Decyzja ma związek z nowymi zasadami bezpieczeństwa, które będą obowiązywały już od jutra
Lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej (tel. 728 998 317)
"Biały Orlik" będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.00. Obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji.
"W tym sezonie na lodowisku wprowadzony został nowoczesny System Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie lodowiska i skróci czas obsługi. Od teraz kupujący bilet otrzymują w kasie pasek upoważniający do przejścia przez bramki na teren lodowiska. Na teren lodowiska mogą wejść wyłącznie osoby z wykupionym biletem. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, a dziecko do lat 7 na terenie lodowiska musi znaleźć się pod opieką pełnoletniego opiekuna z wykupionym biletem wstępu" - informuje MOSiR.
Reklama
Cennik i godziny tercji dostępne są TUTAJ
Pływalnia przy ul. Niemcewicza (tel. 86 216 01 08)
Pływalnia wznawia działalność w rozbudowanych godzinach funkcjonowania - będzie czynna również w niedziele.
- W tygodniu obiekt będzie otwarty w godzinach 6.00-21.45, natomiast w weekendy w godz. 8.00-21.45. Nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, więc trybuny pozostaną zamknięte. Obowiązuje limit 50 osób w strefie mokrej obiektu - przekazuje Ośrodek.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników MOSiR prosi o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami:
Cennik Pływalni dostępny jest TUTAJ
Przypomnijmy, że od najbliższego piątku (12.02) miłośnicy zimowego szaleństwa będą mogli również wybrać się na narty do Rybna, otwarte będzie też Kino Millenium, które zaprasza na takie filmy jak m.in. "365 dni, "Come Play", "Jak zostać gwiazdą", Niedobrani czy "After" i "After 2". O planach informowaliśmy wcześniej: Łomża wraca do normalności? Na otwarcie tych obiektów wszyscy czekaliśmy
fot. MOSiR