Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów w Miejskiej Hali Targowej i targowisku "Pod wiatą" w Łomży podczas pandemii koronawirusa.
Odwiedzając Miejską Halę Targową i miejskie targowisko należy pamiętać o:
Podkreślmy, że na zakupy nie powinny chodzić osoby z objawami chorobowymi (szczególnie kaszel, gorączka ) lub podejrzewające, że mogły mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.