Reklama

MPGKiM przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów

23/06/2020 07:00

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów w Miejskiej Hali Targowej i targowisku "Pod wiatą" w Łomży podczas pandemii koronawirusa.

Odwiedzając Miejską Halę Targową i miejskie targowisko należy pamiętać o:

  • zasłanianiu ust i nosa maseczkami ochronnymi, bądź przyłbicami ochronnymi
  • dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu
  • zachowaniu 2-metrowych odstępów od innych klientów
  • przestrzeganiu zasad odstępu wobec osób z obsługi stoisk handlowych

Podkreślmy, że na zakupy nie powinny chodzić osoby z objawami chorobowymi (szczególnie kaszel, gorączka ) lub podejrzewające, że mogły mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości