Reklama

MPGKiM w Łomży przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców

24/05/2020 14:16

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy w Łomży uprzejmie informuje, iż z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona obsługa bezpośrednia interesantów w siedzibie głównej przy ul. Akademickiej 22 oraz siedzibie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Nowogrodzkiej 7a.

Obsługa będzie się odbywać zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 maja 2020 r.  oraz z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych, tj. wejście do budynków możliwe jedynie w masce ochronnej i rękawiczkach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama