W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży na odbiór czeka gotówka. Uczciwy znalazca przyniósł pieniądze policjantom, aby zwrócili je właścicielowi.
"Zwitek banknotów" został znaleziony w sobotę w Łomży. Na szczęście zajął się nimi uczciwy znalazca, który przyniósł pieniądze funkcjonariuszom łomżyńskiej policji.
Właściciciel powinien zgłosić się po zgubę do budynku KMP w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9. Aby ją odebrać, należy podać zgubioną kwotę oraz nominały lub w inny sposób udowodnić, że jest się właścicielem pieniędzy.
"Uczciwemu znalazcy składamy wyrazy uznania oraz podziękowania za godną naśladowania postawę. Mamy wielką nadzieję, że Pana zachowanie i postawa będzie wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się i podejmą właściwą decyzję!" - przekazują funkcjonariusze.