Reklama

Na Starym Rynku powstaje drugie lodowisko [FOTO]

11/12/2019 11:02

Od wczoraj mieszkańcy Łomży mogą korzystać z funkcjonującego przy ul. Katyńskiej "Białego Orlika", a najprawdopodobniej od niedzieli dostępne będzie również darmowe lodowisko mBanku, które właśnie powstaje na Starym Rynku.

Lodowisko mBanku ma zostać otwarte już w najbliższą niedzielę i prawdopodobnie termin zostanie dotrzymany. Aktualnie pracownicy wyrównują teren przy pomocy spychacza i wielu ton przywiezionego na Stary Rynek piasku, natomiast obok ustawiono już dwa kontenery, wktórych będzie można się przebrać i wypożyczać łyżwy.  Obiekt znajdujący się obok choinki i odgrodzonego terenu Hali Kultury ostatecznie ma mieć wymiary 25x12,5 m. 

Z założenia zimowe szaleństwo na Starym Rynku powinno zakończyć się dopiero 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych będzie bezpłatny, jednak osoby, które nie posiadają własnych łyżew, muszą liczyć się z drobną opłatą.

Reklama

- Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku - przekazywał wcześniej Ratusz.

Według zapewnień Urzędu Miejskiego, osoby chętne do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogły skorzystać z pomocy instruktora, a najmłodsi, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą mieli do dyspozycji chodziki-misie. Na miejscu będzie można też skosztować rozgrzewającej kawy.

Reklama

Przypominamy, że na miłośników zimowego szaleństwa czeka już "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości