Reklama

Niewybuchy sparaliżują Łomżę? Niebezpieczne odkrycie przy Placu Niepodległości!

30/01/2020 08:51

Aż trzy niewybuchy odnaleźli dzisiaj rano pracownicy budujący nową siedzibę KRUS przy Placu Niepodległości w Łomży. Na miejscu są już policjanci. Trwa rozpoznanie minersko-pirotechniczne.

Niewybuchy odnaleziono dzisiaj rano, w ścisłym centrum miasta, w trakcie realizowania prac związanych z budową nowej siedziby Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przy Placu Niepodległości 2.

- Teren został zabezpieczony przez policjantów. W chwili obecnej trwa rozpoznanie minersko - pirotechniczne - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Nie wiadomo jeszczy czy potrzebna będzie ewakuacja mieszkańców. W pobliżu znajdują się m.in. lokale usługowe oraz budynki należące do Kościoła.

fot. KMP Łomża

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości