Reklama

Nocne włamanie do apteki

11/01/2022 13:03

W nocy doszło do włamania do apteki przy ul. Księżnej Anny. Była też próba włamania do innego lokalu. Policja zasłania się dobrem śledztwa i nie udziela jakichkolwiek bliższych informacji.

W nocy z poniedziałku (10.01) na wtorek (11.01), około godz. 2:30, doszło do włamania do apteki, która znajduje się przy ul. Księżnej Anny. Z kolei we wtorek rano próbowano nielegalnie dostać się do sąsiedniego lokalu. 

Na miejscu pracowali policyjni technicy. Póki co mundurowi, ze względu na trwające postępowanie, nie chcą udzielać żadnych szczegółowych informacji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości