W nocy doszło do włamania do apteki przy ul. Księżnej Anny. Była też próba włamania do innego lokalu. Policja zasłania się dobrem śledztwa i nie udziela jakichkolwiek bliższych informacji.
W nocy z poniedziałku (10.01) na wtorek (11.01), około godz. 2:30, doszło do włamania do apteki, która znajduje się przy ul. Księżnej Anny. Z kolei we wtorek rano próbowano nielegalnie dostać się do sąsiedniego lokalu.
Na miejscu pracowali policyjni technicy. Póki co mundurowi, ze względu na trwające postępowanie, nie chcą udzielać żadnych szczegółowych informacji.