O 10 nowych przypadkach koronawirusa w województwie informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych są dwie starsze kobiety z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował jednocześnie o śmierci 97-letniego mieszkańca naszego powiatu, który był hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1309 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych 6 osób (w sumie 1013): kobieta w sile wieku z Suwałk, młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, młoda kobieta z powiatu kolneńskiego, starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego.
Trzydziesty pierwszy przypadek zgonu z powodu COVID-19 w Podlaskiem
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował jednocześnie o trzydziestym pierwszym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w województwie podlaskim.
To mężczyzna w wieku 97 lat, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Łomży. Miał choroby współistniejące. Osoby z kontaktu zostały objęte nadzorem sanitarnym - czytamy w komunikacie