Dyrektor RZGW w Białymstoku (PGW Wody Polskie) zatwierdził nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Łomża. Zostały one wprowadzone na okres 3 lat i będą obowiązywać od 1 lutego 2022 roku.
„Uwzględniając lokalne uwarunkowania w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków, na podstawie zróżnicowania kosztów świadczenia usług w poszczególnych taryfowych grupach odbiorców określono rodzaj taryfy jako taryfę niejednolitą –zawierającą różne dla poszczególnych taryfowych grup odbiorców usług ceny za dostarczoną wodę i ceny za odprowadzane ścieki oraz strukturę taryfy jako taryfę wieloczłonową- zawierającą ceny i stawki opłat, w tym stawkę opłaty abonamentowej” - czytamy.
Grupy odbiorców usług podzielono następująco:
W zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę:
W zakresie zbiorowego odprowadzania ścieków

Szczegóły w BIP