O dwóch kolejnych zakażeniach wśród mieszkańców Łomży poinformowało dziś w komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. To dwaj mężczyźni. Przebywają oni w izolacji domowej
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o piętnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 703 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W Łomży "aktywnych" zakażeń jest obecnie 11.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 31 931/1 356 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).