Reklama

Nowe zakażenia w Łomży. Dwaj mężczyźni z koronawirusem

21/06/2020 12:54

O dwóch kolejnych zakażeniach wśród mieszkańców Łomży poinformowało dziś w komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. To dwaj mężczyźni. Przebywają oni w izolacji domowej

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o piętnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dwóch młodych mężczyzn z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dwóch mężczyzn w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • dwie kobiety w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 703 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.  W Łomży "aktywnych" zakażeń jest obecnie 11.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 31 931/1 356 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama